Hotel Tvrz Orlice

ubytovanie Letohrad
 

**** Hotel Tvrz Orlice / ubytovanie Letohrad

Hotel Letohrad Tvrz Orlice
Letohrad je krásne mesto v Orlických horách, kam stojí za to sa pozrieť. Stredoveká tvrz Orlice leží na jeho východnom okraji priamo pri rybníku a lesa, uprostred krásnej prírody.

Štvorhviezdičkový hotel Tvrz Orlice je v skúšobnej prevádzke otvorený od 28.7. 2012, rovnako tak bufet a reštaurácia. Wellness centrum bude otvorené po nutných technických úpravách. Od 1.8. je otvorená aj prvá prehliadková trasa, ktorá ukazuje historické miestnosti a pivnici gotickej tvrze so zbierkami a exponáty.

Hotel Tvrz Orlice v Letohrade je z väčšej časti novo postavený - bloky A a C, raňajková sála a štyri VIP izby sú umiestnené do pôvodnej barokovej stodoly, ktorá je s hotelom priamo prepojená - blok B. Recepcia je v strednej časti hotela A so službou non -stop 24 hodín. Jej pracovníci sa Vám pokúsi splniť všetky rozumné priania ... (taxi, žehlenie a pod.). Výnimočnosť historického prostredia a kvalitnej kuchyne sa ponúka aj pre prezentácie firiem svojim obchodným partnerom.

Letohrad Tvrz Orlice ubytovanie
K ubytovaniu slúži 15 dvojlôžkových izieb s možnosťou využitia pohovky ako plnohodnotného tretieho lôžka miesto prístelky. Ďalej 4 VIP dvojlôžkové izby s hydromasážnou vaňou a klimatizáciou s možnosťou využitia pohovky ako plnohodnotného tretieho lôžka miesto prístelky, televízia LCD 107 cm. A 1 štvorlôžkový apartmán VIP na treťom poschodí vybavený hydromasážnou vaňou a klimatizáciou, televízia LCD 82 cm, 2 štvorlôžkové izby a 1 dvojlôžková bezbariérovo upravená izba na prízemí.

Všetky izby sú dostupné bezbariérovo alebo výťahom. Izby sú štandardne vybavené pohovkou, kreslami, písacím stolíkom, telefónom, internetovým pripojením, TV LCD 82cm, vaňou so sprchou a fénom. V treťom poschodí bloku A bude za poplatok k dispozícii wellness.

Hotel Tvrz Orlice stravovanie - gastronómia
Reštaurácia tvrz Orlice je otvorená pre verejnosť aj hotelových hostí a je umiestnená na prízemí tvrze do renesančnej sály. V teplých mesiacoch je pripravené aj príjemné posedenie na hradbách s vyhliadkou na rybník. Reštaurácia je otvorená každý deň.

Stredoveká krčma ponúka v pivnici renesančnej časti tvrze zaujímavé prostredie pre stredoveké hodovanie a popíjanie. Krásne klenutie stropy, odhalená pôvodná kamenná podlaha a veľké krbové ohnisko k rožneniu dobových pochúťok doplní Váš zážitok ... pečienka na doske, k tomu džbánkov kvasnicového piva, potulný spevák či tanečnice na stole ... Otvorenie krčmy sa pripravuje - pravdepodobne bude otvorená každý deň v letnej sezóne a počas roka potom na Vaše želanie a asi aj cez víkendy. Krčma je ideálnym miestom pre uzavreté spoločnosti, súkromné ​​oslavy v netradičnej atmosfére, ktorú ešte môže spestriť súboj šermiarov, či už mečom alebo ohňom.

Hotel Tvrz Orlice Letohrad spoločenské akcie
Areál tvrze ponúkne rôzne možnosti využitia pre súkromné ​​aj komerčné akcie. Iba mimo hlavnú turistickú sezónu mesiace júl a august, aby nebola narušená prehliadková prevádzka tvrze. Medzi najžiadanejších služby už dnes patrí uskutočnenie svadobného obradu. Pre takú príležitosť je možné ponúknuť svadobný obrad buď v susednom Orlickom kostole alebo priamo na tvrzi. Novomanželia môžu využiť na odvoz z kostola alebo k prípadnej popoludňajšej prechádzke historický kočiar s koňmi a možnosť ubytovania v priľahlom hoteli.

Vhodné priestory Orlickej Tvrze - poľovnícky salónik (cca 16 až 24 osôb), stĺpová sála (cca 24 až 36 osôb), stredoveká krčma (cca 24 až 32 osôb) alebo spoločenská sála hotela (cca 72 osôb).

Dovolenka Orlické hory Letohrad turistika
V okolí sú rozsiahle možnosti turistického, športového a kultúrneho vyžitia. Letohrad patrí medzi tri najobľúbenejšie miesta Orlických hôr a Podorlicka, kam sa turisti radi vracajú.
Hotel Letohrad Tvrz Orlice - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Letohrad Tvrz Orlice - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Letohrad Tvrz Orlice - možnosť pripojenia na internetHotel Letohrad Tvrz Orlice - k dispozícii letná terasaHotel Letohrad Tvrz Orlice - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Letohrad Tvrz Orlice - hotel má reštauráciuHotel Letohrad Tvrz Orlice - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Letohrad Tvrz Orlice - Izby s vlastnou toaletouHotel Letohrad Tvrz Orlice - v izbach je telefonHotel Letohrad Tvrz Orlice - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: